PS+ Premium i Extra dopiero co wystartowało, a już czeka nas pierwszy rzut nowych gier. Oczywiście tak jak i przy pełnej liście 700+ gier (do sprawdzenia tutaj) raczej należy liczyć na starsze gry, lub takie o których nie słyszeliśmy, ale nie znaczy to, że jest to norma.

0
Polecamy

PS+ Premium i Extra dostępne w polsce. Lista 897 gier i ceny

Czytaj dalej »

Już bowiem od 19 lipca, dostaniemy w obu pakietach, PS+ Premium i Extra następujące gry:

- Stray - PS4 + PS5
- Final Fantasy VII Remake Intergrade - PS5
- Marvel’s Avengers - PS4, PS5
- Assassin’s Creed Unity - PS4
- Assassin’s Creed IV Black Flag - PS4
- Assassin’s Creed Rogue Remastered - PS4
- Assassin’s Creed Freedom Cry - PS4
- Assassin’s Creed: The Ezio Collection - PS4
- Saints Row IV: Re-Elected - PS4
- Saints Row Gat out of Hell - PS4
- Spirit of the North: Enhanced Edition - PS5
- Ice Age: Scrat’s Nutty Adventure - PS4
- Jumanji The Video Game - PS4
- Paw Patrol on a Roll! - PS4
- ReadySet Heroes - PS4

Posiadacze najdroższego pakietu Premium dostaną też w ramach klasyków (raptem) dwie gry z PSP: No Heroes Allowed! oraz LocoRoco Midnight Carnival (tym samym oznacza to, że gra nie dostanie remastera na PS4, tak jak dwie poprzednie).

Na liście oczywiście sporo jest gier od Ubisoftu, ale firma już wcześniej mówiła, że udostępni gry z Ubisoft+. Wygląda jednak, że nie wszystkie na raz (i zapewne będą jakieś rotacje). Jeśli więc tego na co czekacie nie ma na liście - nie ma się co martwić, pewnie wskoczy za kilka miesięcy.

Perełką na tej liście jest oczywiście Stray, które sporo graczy śledzi od pierwszej prezentacji jeszcze przed premierą PlayStation 5. Przygody rudego kota zwiedzającego cyberpunkowe miasto mają premierę 19 lipca i dokładnie od tego dnia gra będzie dostępna za darmo we wszystkich droższych pakietach PS+. Gra ma normalnie kosztować 180zł, czyli 20zł więcej niż dopłata między podstawowym PS+ a PS+ Premium. Jeśli więc planowaliście zakup tej gry - to chyba bardziej opłaci się skorzystać z droższego pakietu niż kupować ją osobno. Kto wie, może poza opcją zagrania w blisko 800 pozycji, przez następne 12 miesięcy trafi się jeszcze jakaś gra w dniu premiery?