Zaczął się grudzień, a z nim do tego lepszego Xboxowego abonamentu, czyli Game Pass, trafiają nowe gry (bo najnowsze Games With Gold to porażka o której nie warto wspominać). Oczywiście, jak to Microsoft ma zwyczaju, nie zarzuca nas wszystkimi grami jednego dnia, a podaje je w kilku rzutach, co ma ułatwić wybór w co obecnie pograć. Poza tym, daty są dostosowane też do gier, które dopiero będą miały premierę i od pierwszego dnia pojawią się za darmo w Game Passie. W tym miesiącu będą to Hello Neighbor 2, Chained Echoes oraz High on Life.

Custom image

Dostępne od 1 grudnia (dzisiaj):
- The Walking Dead: The Final Season
- Eastward
- Totally Reliable Delivery Service

Od 6 grudnia:
- LEGO Star Wars: The Skywalker Saga
- Hello Neighbor 2 (premiera)

Od 8 grudnia:
- Chained Echoes (premiera)
- Metal: Hellsinger

Od 13 grudnia:
- High On Life (premiera)
- Potion Craft

Od 15 grudnia:
- Hot Wheels Unleashed - Game of the Year Edition
- Rainbow Billy: The Curse of the Leviathan

Warto zauważyć, że obecność LEGO Star Wars: The Skywalker Saga akurat 6 grudnia to nie przypadek i jest to zapewne forma "prezentu" dla młodszych graczy, z okazji przypadających tego dnia Mikołajek. Spora część rodziców na pewno skorzysta z takiej okazji, więc nie zapomnijcie dodać gry do pobierania, żeby była gotowa po powrocie z przedszkola i szkoły.

Ja osobiście polecam z tej listy Eastward, w które grałem już na Switchu i przyznam, że to jedna z najlepszych przygodówek z motywami RPG w jakie kiedykolwiek grałem. Fani motywu, w którym dorosły opiekuje się dzieckiem (ICO, Last of Us, Trico) będą dodatkowo wniebowzięci, bo ta gra wzbudza dokładnie te same uczucia, co wspomniane pozycje, będąc przy tym niesamowicie sentymentalną.