Aktualizacja, 16:50
Po ponad dwóch godzinach obie oferty zniknęły ze sklepu x-kom, zapewne polskie oddziały Sony i MS zareagowały. Plotki mówią jednak o rychłej prezentacji ceny zaraz po weekendzie.

------
Oryginalna treść:

W polskim sklepie X-kom pojawiła się dziś oferta PlayStation 5 .

Konsola miałaby być dostępna 20 listopada a jej cena to... 2499zł. Jak wiemy twórcy Cyberpunka 2077 zapewnili, że gra w dniu premiery będzie działać na PS5 i XSX, a ta odbywa się 19 listopada, więc termin się zgadza.

Jak donoszą internauci - kto zdążył zamówić pierwszą partię dostawał telefony od X-kom z prośbą potwierdzenia chęci zamówienia. Skoro więc sklep ich nie anuluje, wygląda, że ta pozycja w ich sklepie nie jest pomyłką, a dział sprzedaży został wprowadzony w szczegóły. Oj, w dziale PR polskiego oddziału PlayStation musi teraz być naprawdę gorąco.

Pasowałaby wam taka cena? Czy PS5 bez napędu będzie zatem kosztować 1999zł?

Aktualizacja, 14:29
W tym samym sklepie pojawiła się też oferta na Xbox Series X , również w cenie 2499zł. Niestety, już bez daty premiery gdyż ta została "wygaszona", jeśli więc znajdę informacje od kogoś kto odwiedził stronę zanim to nastąpiło (w przypadku PS5 kilka osób zamówiło preorder), zaktualizuję wpis.

Przypomnę, że taką samą cenę Xboxa Series X widzieliśmy już w bazie Mediaexpert (które wysłało nam potem sprostowanie, że to placeholder) -  Pierwszy polski sklep zdradza cenę Xboxa Series X.