PlayStation zaskoczyło dziś, po pierwsze podając listę tylko 114 gier z 740 które mają być dostępne od przyszłego tygodnia w ramach lepszych abonamentów PS+ (dla nas od 22 czerwca), ale też informacją, że w ramach abonamentów droższych niż podstawowy, dostaniemy dostęp do usługi Ubisoft+, znanej też jako Uplay+.

5
Polecamy

Pierwsze 114 gier z PS+ Extra i Premium

Czytaj dalej »

Z oficjalnej notki Sony wiemy, że na pewno otrzymamy AC: Valhalla oraz The Crew 2, a redakcja VGC dostała listę pozostałych gier z Ubisoftu - widać jednak na niej parę braków i co dziwne, akurat największa i najświeższa produkcja, której pewnie byśmy się tu nie spodziewali, czyli AC Valhalla - na liście jest. Brakuje za to innych gier wydanych w ostatnich 2-3 latach i to zapewne one dołączą przez następne pół roku.

Spodziewać możemy się więc:
- Assassin's Creed Valhalla
- For Honor
- The Crew 2
- Child of Light
- Eagle Flight
- Far Cry 3: Blood Dragon
- Far Cry 3 Remaster
- Far Cry 4
- Legendary Fishing
- Risk: Urban Assault
- South Park: The Fractured but Whole
- South Park: The Stick of Truth
- Space Junkies
- Star Trek: Bridge Crew
- Starlink: Battle for Atlas
- STEEP
- The Crew
- The Division
- Trackmania Turbo
- Transference
- Trials Fusion
- Trials of the Blood Dragon Game
- Trials Rising
- Valiant Hearts: The Great War
- Watch Dogs
- Werewolves Within
- ZOMBI

Nie widać tu więc na pewno WD2, Watch Dogs Legion, The Division 2, Far Cry 5 i 6, czy też starszych przygód Asasynów. Ubisoft potwierdził jedynie, że na start zaoferuje 27 tytułów, ale przed końcem roku będzie ich już 50. To i tak może oznaczać, że oferta będzie wybrakowana w niektóre gry dostępne na PC, które wyszły też na konsole (bo brak tych które nie wyszły, jest oczywisty). Pozostaje więc poczekać jak sytuacja się rozwinie.