Chociaż wielu postawiło już krzyżyk na najnowszej grze Media Molecule (pierwsze zapowiedzi pojawiły się w 2013), Dreams jest już na ostatniej prostej przed premierą, gdyż weszła w fazę beta-testów. Co prawda daty premiery nie ujawniono, ale wszelakie bety w ostatnich czasach odbywają się nieco miesiąc przed premierą (gdy tak naprawdę gra trafia już do tłoczni) - możliwe więc, że albo Dreams nie planuje trafić na płyty, albo ukaże się już w lutym.

Wracając jednak do sedna, jeśli chcecie dołączyć do bety tej niecodziennej gry (można w niej tworzyć dowolne światy w 3D za pomocą pada/move), Do bety można zapisać się pod adresem https://beta.software.eu.playstation.com/en-gb/dreams. Widnieje tam co prawda informacja, że dostęp będzie przydzielany partiami i twórcy postarają się dać go wszystkim - może jednak się zdarzyć, że jeśli się nie pospieszycie, nie zmieścicie się w przewidzianej puli.

Pamiętajcie, regulamin wymaga ukończenia 18 lat i zakazuje dzielenia się gameplayem i informacjami (nie dotyczy forum dla beta-testerów).