Do E3 2019 już tylko 3 miesiące, w ostatnich latach prezentacje firm i trailery nowych gier zdają się wyprzedzać samą imprezę o kilkanaście dni, zaczynają więc docierać pierwsze przecieki na temat tego co szykują firmy.

W ostatnich dniach pojawiło się trochę informacji na temat dwóch gier Ubisoftu.

Watch Dogs 3 miałby dziać się w Londynie - to plotka o której wiadomo od dawna, bowiem w jednym z patchy do drugiej części gry pojawiła się aktualizacja kawałka zakończenia gry. Dodano raptem kilka linijek dialogowych, nic ciekawego, ale tytuł "pliku dźwiękowego" widoczny na ekranie to współrzędne właśnie dzielnicy Brixton w Londynie. Informacja pojawiła się już w 2017 roku, ale od tej pory nastąpiła w temacie cisza - teraz jednak zaczęto zastanawiać się czy jednak teza nie była prawdziwa, bowiem w The Division 2 pojawia się podobna podpowiedź dotycząca innej gry.

Jeśli gracie w The Division 2, to w jednym z budynków można natknąć się na taki plakat:
Custom image
Niby zapowiedź opery w świecie gyr, ale napis "Valhalla" jednoznacznie kojarzący się z wikingami, a "jabłko Edenu" trzymane przez postać na plakacie (a to już nic wspólnego z wikingami nie ma), jasno sugeruje, że chodzi o coś związanego z Assassins' Creed.

Plotki o wikingach pojawiały się już wcześniej, teraz zostały dodatkowo podgrzane. Jeśli więc Ubisoft wybrał drogę "zdradzania" swoich gier w ten właśnie sposób, powinniśmy w ciągu 3 miesięcy dostać zapowiedź obu gier. Szacuje się, że Watch Dogs wyjdzie w jeszcze w 2019 roku, natomiast kolejnego Assassyna samo Ubi zapowiedziało już na 2020 rok - zapewne na kolejną generację konsol.