Myślałem, że nowy odcinek State of Play pojawi się bliżej E3, ale Sony nagle ogłosiło wczoraj, że zobaczymy nowy (dopiero drugi) odcinek tegoż show już w ten czwartek o 24:00. Godzina trochę kiepska, poprzednio SoP zaprezentowano o 22:00, nie wiem więc skąd ta zmiana.

W trakcie 10 minutowego pokazu zobaczymy jedynie trailery, na pewno nie zobaczymy nic o PlayStation 5, a z zapowiedzianych rzeczy na pewno zobaczymy jakiś nowy niezapowiedziany tytuł (niekoniecznie AAA), oraz nowy trailer remake Medievil 1 i 2. Fajnie, gdyby podano też datę premiery. Oczywiście mają być pokazane też trailery innych gier, a gracze najchętniej widzieliby coś nowego z Death Stranding czy The Last Of Us II - niestety, w tym temacie Sony dziwnie długo milczy.

Streamy będą dostępne na profilach PlayStation na Twitchu: https://www.twitch.tv/playstation i Youtube: https://www.youtube.com/user/sonyplaystation .

Wiemy też, że trzeci odcinek State of Play odbędzie się "później w tym roku", więc nie ma co liczyć na kolejny odcinek przed E3. Albo Sony zrobi osobny show pod inną nazwą, albo... kompletnie oleje targi.