The Game Awards ma dla nas jeszcze jedną niespodziankę i to z repertuaru tych naprawdę zaskakujących. ? Pamiętacie World of Goo? Pewnie niewielu z Was odpowie twierdząco. Pomimo że był to tytuł całkiem głośny to jednak wciąż niszowy, a i nadszarpnięty przez ząb czasu, bo miał premierę całe 15 lat temu.

I wiecie co? Teraz ma doczekać się sequela! Tak po prostu, po tylu latach. World of Goo 2 ma nam zaoferować kolejne nowe zagadki wykonane w diabelnie pomysłowym świecie pełnym tytułowej "mazi". Dodajmy, że mazi żyjącej, a naszym zadaniem będzie najprawdopodobniej ponownie staranne układanie i łączenie naszych maziowych stworzonek, by pokonać różnorakie łamigłówki. Swego czasu ta formuła zrobiła na rynku prawdziwą furorę szokując nietuzinkowymi pomysłami i klimatyczną oprawą graficzną. Czy sequel okaże się równie dobry? Zobaczymy!

Gra ma zadebiutować w przyszłym roku. Nie znamy obecnie docelowych platform ani dokładniejszej daty premiery. Prawdopodobnie będą to stacjonarne konsole oraz z racji niewielkich wymagań sprzętowych, także Switch.